Tire Alldervishi i është drejtuar Gjy katës së Apelit për të kërkuar zbutje të masës së sigurisë.

Burime për tvklan.al, bëjnë të ditur se sanitarja pretendon se nuk mund të qëndrojë në izolim pasi ka qenë me Covid dhe nuk ka marrë ende një përgjigje përfundimtare nga spitali, nëse është negative apo jo . Në këto kushte, ajo thotë se mund të jetë burim infeksioni për të tjerët që qëndrojnë me të.

Më date 14 Janar, Gjy kata e Tiranës vendosi masën arre st me bu rg për sanitaren 58-vjeçare, e cila u deno ncua në emisionin “Stop” në Tv Klan se i mori 800 mijë lekë një pacienteje të prekur me Covid./tvklan.al

Load More In LAJME

Check Also

Fitojne 200 mijë $ në vit, të rinjtë shqiptarë po bëhen milionerë duke punuar online, dhe pa eksperience mund te fitosh..

Shitja e njohurive profesionale në tregun global, ka pasur një rritje të befasishme gjatë …