Ne emisionin me te ri “Perputhen” shohim sjpesh debate dhe mes djemve dhe bajzave ka lindur nje fare pelqimmi.
Eshte cilesuar nga analisti Arjan Konomi si “Romantiku” dhe ky eshte Mevlani. Megjithate kjo ane e tij u shfaq edhe ne takimin me Sindin ku i dhuroi asaj nje arush dhe nje buqete me lule.

Por edhe Sindi duket qe e pelqeu mjaft kete dhurate dhe me tej e thelloi pak me shume biseden edh me disa tema me intime. Ne kete menyre ajo pranoi se i pelqen gjithashtu djalin nga Kavaja por ajo nuk eshte ne mendimin se mund te behet me femije apo familje brenda nje kohe te shkurter pasi ka impenjime artistike.

Ndërkohë djali, tha se fëmija është qenia më e mrekullueshme në botë, por edhe ai nuk ka bërë një plan se kur do të ketë një të tillë.

“Kam një pëlqim ndaj teje, më step diferenca e moshës, ti për dy vite do të duash fëmijë. Unë nuk e shikoj veten që për pesë vite të jem mama. Kam pëlqim, por pjekuria ime me të ka një pengesë. Ai për 1-2 vite e shikon veten me fëmijë, por kjo do të më stepi. Për kaq sa e njohim njëri-tjetrin, pjesa e moshës më step paksa. Fakti që ne komunikojmë shumë mirë dhe ne qeshim bëjmë shaka dhe ndihemi shumë mirë. Po ndihemi mirë, unë për vete ndihem në atë zonën e komfortit dhe më pëlqen kjo gjë. Po diskutohet kjo stepja për çështjen e fëmijës. Nuk është kjo në momentin që e deklaroj se ka një pëlqim për Mevlanin, në momentin që e zgjodha në takim e dija moshën e tij. Por kur ra muhabeti tek familja ai më la të mendoja që dashuron një familje nesër pasnesër”, tha Sindi.

Load More In LAJME

Check Also

Mevlani i bën dhuratën e pazakontë Ledjanës: Mbaje mirë se kemi hasëm në studio, duan të na ndajnë

Mevlani zgjodhi një objekt që “largon syrin e keq” si dhuratë për Ledianën në takimin që p…