Bes Kallaku feston 35 vjetorin e lindjes dhe eshte shume i lumtur.

Xhensila ka ndarë në Instastory disa nga kujtimet më të bukura që ka me Besin. Në çdo foto, ajo i ka dedikuar fjalët më të ëmbla.

“Momentet më të lumtura në jetë i kam kaluar me ty dhe prej teje! Sot ti feston 35-vjetorin, por shpirti yt vazhdon të jetë 3.5 vjeç. Ti që nuk lodhesh ku rrë, ti që gjithmonë bën më shumë dhe për veten mendon në fund. Sytë më me dritë që kam parë. Kraharori i paqes, aty ku mbështetem pa fr ikë.

Ne i urojme dite te bukur me familjen e tij.

Load More In LAJME

Check Also

CNN zbulon se çfarë dinte Kina për koronavirusin, por nuk ia tregoi botës ndaj jemi ketu

Zbulohet se për herë të parë dokumentet për CNN online, të cilat tregojnë një reagim kaoti…