Bamirësi Elvis Naçi ka dhënë lajmin e mirë për vogëlushen, Elifi e cila vuan nga tu mori në kokë.

Në një postim të tij në rrjetin social, Naçi zbulon se vogëlushja i është nënshtruar me sukses operacionit në Turqi.

Hoxha falenderon shqiptarët për kontributet e tyre, teksa shton se një tjetër nënë që lotët i peshonin rëndë mori një mundësi që ajo ta ketë vajzën sërish në krahët e saj.

Statusi i plotë: Thoni MashAllah! i mrekullueshem! Elifi beri op era cionin ne Turqi dhe deri tani gjithcka po shkon mire. Lotet e nje nene per jeten e femijes se saj, peshojne rende dhe dera e shqiptareve i dha nje mundesi qe ajo ta kete perseri ne krahet e saj. Sot qe vendosim kete status kemi Elifin ne Turqi, kemi Ildisin ne Turqi, kemi Xhesilajden ne Itali, kemi Tuanen ne Itali, kemi Latifin ne Itali, kuruam Amren e vogel, Fabion me oper acionet ne koke.

Load More In LAJME

Check Also

Mevlani i bën dhuratën e pazakontë Ledjanës: Mbaje mirë se kemi hasëm në studio, duan të na ndajnë

Mevlani zgjodhi një objekt që “largon syrin e keq” si dhuratë për Ledianën në takimin që p…